NEW YORK ELITE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 #1 dirty talk talk talk talk

Go down 
+4
chanel
aadi
christoffer
plotkara
8 posters
AutorWiadomość
plotkara

plotkara


Buźka : tylko moja

#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk EmptySob Kwi 17, 2010 9:50 pm

#1 dirty talk talk talk talk Tumblr_l08v3hXz111qaybcco1_500

Hej wszystkim, wy napalone świntuszące istotki.

Jest już kwiecień, a słoneczko pozwala już mi na założenie moich ukochanych bluzeczek od Celine bez uczucia chłodu, choć oczywiście to mi się nie zdarza. Dzisiaj boli mnie trochę głowa od ciągłego picia tequili na wieczorze meksykanskim, więc będę się streszczała.

Widać iż życie towarzyskie w Nowym Jorku kwitnie, a raczej tylko na Manhattanie, bo nasze idealnie zadbane stopy sobie pozwolić na postawienie ich na Brooklynie czy Queens.

Kojarzycie może Christie? To ta urocza dziewczynka z akcentem prosto z Paryża choć większość obstawia że ten akcent jest udawany. Jednak najzwyczajniej sposób w jaki mówi spodobał się Porterowi, z którym następnie się przespała, a co uwaga uwaga, bez gumki. Czyżbyśmy się doczekali małego P. czy C.?
Ciekawą parą jest jeszcze Agnes&Winston. Jasnowłosi blondyni, podobno się rozdziewiczyli nawzajem, więc w końcu mają jakieś wspólne wspomnienia, niekoniecznie ekscytujace.
Następnie trochę bardziej skomplikowane stosunki Shirleya z dziewczynami, i UWAGA UWAGA chłopakami! Najpierw został odtrącony przez najwyraźniej wieczną dziewicę Aadi. Może znajdzie idealnego chłopca do rozdziewiczenia, może Winstona? Zapytaj się Agnes, ona wie takie sprawy. Innego razu Shirley był widoczny z moją faworytką o tron królowej Nowego Jorku, Chanel. Już samo jej imię jest słodkie. Byli razem tak splecieni, że moi informatorzy nie wiedzieli czyje sa rece tu, a czyje tu. Jednak wtedy wkroczył Christoffer i zepsuł im chwilę namiętności. Chanel niestety poczuła się na tyle obrażona, że wyszła. Ale mogła zaczekać, ponieważ usłyszałaby o namiętnej, gejowskiej nocy Shirleya z Chrisem, a następnie zobaczyła ich pocałunek! Następnie ten drugi wygarnął pierwszemu jego niechęć do przyznania, że jest gejem. NO CÓŻ, SHIRLEY, NIE MUSISZ SIĘ PRZEJMOWAĆ. JA JUŻ TO ROZPOWIEDZIAŁAM ZA CIEBIE.

Już wkrótce dowiemy się:
- czy przetrwa "związek" Christie i Portera?
- czy Winstonowi nie będzie przeszkadzać zachowanie Agnes?
- czy Shirley odzyska twarz w naszym pół-światku?
- czy Aadi przestanie być dziewicą? I kto ją rozdziewiczy?
- kogo następnego upoluje Christoffer?
- KTO BĘDZIE KRÓLOWĄ NOWEGO JORKU I CZY BĘDZIE TO CHANEL


X O X O - GOSSIP GIRL
Powrót do góry Go down
christoffer

christoffer


Buźka : mathias lauridsen

#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: Re: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk EmptySob Kwi 17, 2010 9:52 pm

proste, że przelecę wszystkich facetów tego miasta
Powrót do góry Go down
aadi

aadi


Buźka : frida gustavsson

#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: Re: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk EmptySob Kwi 17, 2010 10:43 pm

pierdolenie o szopenie, jaka wieczna dziewica? ;//

christoffer napisał:
proste, że przelecę wszystkich facetów tego miasta
to w takim razie aadi tez przelecisz
Powrót do góry Go down
chanel
babydoll
chanel


Buźka : darla baker

#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: Re: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk EmptySob Kwi 17, 2010 10:58 pm

spadłam z krzesła na wieść że shirley jest gejem, kurwa jego mać

aadi, ja Cię rozdziewiczę jak chcesz
Powrót do góry Go down
agnes
cocaine princess
agnes


Buźka : lara stone

#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: Re: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk EmptyNie Kwi 18, 2010 12:28 pm

agnes nie odda wina jako przepychacza zapchanych rur, nie ma tak latwo ;xx
Powrót do góry Go down
porter
junkie
porter


Buźka : jeremy young

#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: Re: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk EmptyNie Kwi 18, 2010 1:05 pm

była gumka, tylko niewidoczna
pfe pfe pfe, niewolno podgladac wszystkich dookola!
Powrót do góry Go down
christie

christie


Buźka : irina kulikova

#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: Re: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk EmptyNie Kwi 18, 2010 5:21 pm

CZEPIASZ SIE DZIFFFKO
Powrót do góry Go down
shirley

shirley


Buźka : david viersen

#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: Re: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk EmptySro Kwi 21, 2010 6:43 pm

I CO Z TEGO ZE SHIRLEY LUBI I CHLOPCOW I DZIEWCZYNKI?
christie napisał:
CZEPIASZ SIE DZIFFFKO
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#1 dirty talk talk talk talk Empty
PisanieTemat: Re: #1 dirty talk talk talk talk   #1 dirty talk talk talk talk Empty

Powrót do góry Go down
 
#1 dirty talk talk talk talk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NEW YORK ELITE :: Internet :: GOSSIP GIRL . com-
Skocz do: