NEW YORK ELITE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 vegas

Go down 
+3
chanel
shirley
queen
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
queen
Admin
queen



vegas Empty
PisanieTemat: vegas   vegas EmptyNie Kwi 11, 2010 9:45 pm

vegas Manornightclubnewyorkcity
Powrót do góry Go down
shirley

shirley


Buźka : david viersen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 8:32 pm

wszedl razem z chanel do klubu bo oczyfffko shirley znal bramkarza i od razu dostali sie do lozy vip. usiedli razem na sofie obok siebie, a alkohol w postaci litrow szampana i wodki wjechal na stol.
objal dziewczyne w talii i przyciagnal do siebie by moc znowu ja pocalowac.
Powrót do góry Go down
chanel
babydoll
chanel


Buźka : darla baker

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 8:35 pm

odchylila sie od niego i zachichotala zakrywajac dlonia usta.
- uwazam ze jestes slodki - powiedziala i wznowila pocaluenk i pozwalajac chlopakowi by mogl wlozyc swoje rece pod jej bluzke.
Powrót do góry Go down
christoffer

christoffer


Buźka : mathias lauridsen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 8:39 pm

wszedl do klubu i od razu spojrzal na loze vipow by sprawdzic czy nie widzi jakiegokolwiek z jego przyjaciol. zauwazyl shirleya, swojego kumpla z druzyny plywackiej wiec podszedl.
nie kojarzyl zbytnio dziewczyny z ktora sie mizial, ale postanowil ze jednak sie przywita.
- hej shirley - rzucil i usiadl na skorzanej sofie obok nich i postawil swoje nogi na blacie pokazujac wszystkim swoje drogie skorzane buty od prady.
Powrót do góry Go down
shirley

shirley


Buźka : david viersen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 8:41 pm

na dzwiek znajomego glosu odskoczyl od dziewczyny i spojrzal w bok.
- o, hej christoffer - powiedzial podajac mu dlon, natychmiastowo stracil zainteresowanie dziewczyna.
Powrót do góry Go down
chanel
babydoll
chanel


Buźka : darla baker

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 8:44 pm

spojrzala spod lba na chlopaka, byla lekko urazona jego zachowaniem.
- chanel - wyciagnela dlon do chlopaka by ja usciskal - poniewaz widze, ze shirley woli spedzac z TOBA czas, to ja powinnam sie chyba stac wynosic, nie uwazasz.... hm... Christoffer? - zapytala sie mocno zirytowana. w koncu byla na niego maksymalnie napalona, a on tak jakby... sie jej wstydzil przed znajomym?
- lepiej nie dzwon, bede na ciebie zla przez przynajmniej nastepne sto lat.
i wyszla szybko.
Powrót do góry Go down
christoffer

christoffer


Buźka : mathias lauridsen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 8:47 pm

- wow - powiedzial na slowa dziewczyny.
nalal sobie do szklanki rownowartosc trzech kieliszkow i ja wypil za jednym haustem.
- to bylo troche niegrzeczne w stosunku do niej. w koncu to laska, nie uwazasz? - powiedzial.
Powrót do góry Go down
shirley

shirley


Buźka : david viersen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 9:00 pm

- tak, to bylo niegrzeczne - powiedzial. - ale wolalem ja splawic, niz zebys wygadal wszystkim o jednej naszej wspolnej nocy w aspen. nie chce zeby wszyscy mysleli ze jestem gejem, ok? - mowil ostro i szybko bo wkurzylo go troche przybycie christoffera.
Powrót do góry Go down
christoffer

christoffer


Buźka : mathias lauridsen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 9:03 pm

zaśmiał się.
- a nie jesteś? - odpowiedział i przybliżył się do chłopaka. wyczuł od niego woń alkoholu, więc poznał że jest już po paru głębszych. przybliżył swoje usta do jego i pocałował.
Powrót do góry Go down
shirley

shirley


Buźka : david viersen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 9:04 pm

na poczatku sie troche upieral jednak w koncu jego cialo wzielo kontrole nad jego umyslem. odwzajemnil pocalunek i po chwili lezal na plecach z christofferem nad nim.
- kurwa, niewazne, chce dzis z toba spedzic noc - powiedzial
Powrót do góry Go down
christoffer

christoffer


Buźka : mathias lauridsen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 9:08 pm

wstał z niego i zaśmiał się.
- myślisz ze bede twoja dziwka na noc bycia gejem, a nastepnego bedziesz dymal sie z jakas laska, ktorej imienia i tak nie zapamietasz? - powiedzial.
christoffer mimo ze jest gejem to i tak jest bardziej dumny i bardziej meski od shirleya, nie bedzie wykorzystywany.
wzial jedna butelke szampana i zasalutowal mu na pozegnanie. nastepnie ruszyl w kierunku wyjscia a po chwili zniknal za drzwiami.
Powrót do góry Go down
shirley

shirley


Buźka : david viersen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptySob Kwi 17, 2010 9:09 pm

troche wkurzony i zirytowany wyszedl potajemnie z klubu tylnymi drzwiami by tylko nie patrzec w twarz ludziom ktorzy slyszeli mala rozmowe chrisa i shirleya.
Powrót do góry Go down
chanel
babydoll
chanel


Buźka : darla baker

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:02 pm

weszła do klubu i rozsiadła się w loży dla vipów gdzie dzisiaj odbywały się jej urodziny. na stół wjechały już wszystkie alkohole świata a dj grał muzykę, którą sobie chanel zażyczyła.
usiadła na sofie, położyła idealne nogi w szpilkach na stolik i zapaliła papierosa.
Powrót do góry Go down
porter
junkie
porter


Buźka : jeremy young

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:04 pm

był w vegas już od 19 ale zauważył chanel jak podaza do lozy, wiec sam poszedl w tamtym kierunku. usiadl obok niej i pocalowal ja w policzek.
- wszystkiego najlepszego cukiereczku, w koncu szesnastka, co? - zasmial sie i podal jej pudeleczko z prezentem od tiffany'ego.
bawila go troche sytuacja ze chanel ma dopiero 16 lat a juz pije, pali i cpa. no coz, czasy sie zmieniaja. choc przypomnij sobie staruchu ze sam miales mniej wiecej tyle samo lat jak zaczales.
Powrót do góry Go down
chanel
babydoll
chanel


Buźka : darla baker

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:06 pm

usmiechnela sie na widok prezentu.
- ooj, dziekuje ci bardzo. a tak w ogole to gdzie reszta? bo mam dosc juz tych bankierow i tych dziewczyn zajebiscie podobnych do Snooki z Ekipy z New Jersey - powiedziala patrzac na parkiet gdzie tanczyly ciemne masy nie majace takiego szczescia jak oni
Powrót do góry Go down
shirley

shirley


Buźka : david viersen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:08 pm

wszedl do klubu z niewinna mina i podazyl do lozy dla vipow. na twarzy mial maske wiec i tak nie mogl go nikt rozpoznac po niemalej kompromitacji u plotkary. podszedl do chanel i usmiechnal sie przepraszajaco.
- heeej - powiedzial i pocalowal w czolo a nastepnie podal torbe z prezentem.
Powrót do góry Go down
chanel
babydoll
chanel


Buźka : darla baker

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:11 pm

rozpoznala shirleya, ale szczerze mowiac nie gniewala sie na niego wiec wstala i go przytulila na powitanie.
- mialam nadzieje ze wpadniesz. drinka? - powiedziala i pstryknela na prywatnego barmana by przestal stac jak glupi i zrobil shirleyowi cholernego drinka. oba prezenty ktore dostala od chlopcow, polozyla pod sofy.
- mam nadzieje ze sie znacie? bo jezeli nie, to to jest shirley, a to porter.
Powrót do góry Go down
porter
junkie
porter


Buźka : jeremy young

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:13 pm

porter spojrzal sie na chlopaka i nagle sobie przypomnial ze nie ma maski na sobie, wiec siegnal do kieszeni i ja zalozyl. uscisnal dlon shirleyowi.
- hej - powiedzial i wzial butelke szampana i nalal do trzech kieliszkow.
podal im je.
- ZA CHANEL, NASZA IMPREZOWICZKE NUMER JEDEN! - stukneli sie kieliszkami i zasmial sie.
Powrót do góry Go down
nastia

nastia


Buźka : sasha pivovarova

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:16 pm

wparadowała do klubu obwieszona swiecidelkami i od razu rozpoznawszy shirleya po ciuchach ktore mial wczesniej podeszla do niego. jej maska byla troche przekrzywiona po biegu do taksowki no ale niewazne.
- hej - powiedziala i nachylila sie by go pocalowac na powitanie. niestety byla troche pijana wiec trafila nie w policzek tylko w usta przez co calus wydal sie troche goracy.
Powrót do góry Go down
chanel
babydoll
chanel


Buźka : darla baker

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:17 pm

chanel odstawila kieliszek szampana patrzac sie z otwartymi oczami na nastie i shirleya.
- wow - zawolala cicho. - nie wiedzialam ze znalazles sobie dziewczyne.
no coz, byla troche zazdrosna, bo zawsze tak ma jak jej jakis byly niedoszly flirtuje z inna. bo ona chce miec ich wszystkich.
Powrót do góry Go down
shirley

shirley


Buźka : david viersen

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:20 pm

spojrzal sie na chanel.
- hahhaha - zasmial sie. - mam nadzieje ze nie jestes zazdrosna?
popatrzyl sie jej w oczy a nastepnie pogladzil ja po kolanie tak by nastia tego nie widziala.
- nawet nie chcesz wiedziec jak ma na imie? - zapytal szeptem z mina troche arogancka, no bo shirley czasami jest taki.
Powrót do góry Go down
chanel
babydoll
chanel


Buźka : darla baker

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:22 pm

odepchnela jego reke i zrobila mine obrazonego dziecka.
- i tak dowiem sie o niej z plotkary - powiedziala i przesiadla sie byle tylko byc jak najdalej od niego.
Powrót do góry Go down
christie

christie


Buźka : irina kulikova

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:23 pm

weszla do klubu a nastepnie podazyla do miejsca gdzie podobno dzieje sie jakas impreza.
- porter? hej, porter? gdzie jesteś? - zawołała szukajac swojego chłopaka bo nie mogła go rozróżnić wśród innych osob bo wszyscy mieli maski
Powrót do góry Go down
porter
junkie
porter


Buźka : jeremy young

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:27 pm

podszedl do christie i zaszedl ja od tylu.
- hej kochanie - wyszeptal jej do ucha i pocalowal ja w policzek. nastepnie odwrocil ja w swoim kierunku i pocalowal w usta, wsadzajac jej jezyk do ust.
- stesknilem sie - powiedzial.
Powrót do góry Go down
nastia

nastia


Buźka : sasha pivovarova

vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas EmptyNie Kwi 25, 2010 8:27 pm

i ona spojrzała się dziwnie na chanel.
- przeszkadza ci coś? - powiedziała i oderwała się od shirleya. położyła rękę na biodrze i odgarnęła blond włosy bo nie miała ochoty dzisiaj na znoszenie jakichkolwiek marud jakiejś małej laski.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





vegas Empty
PisanieTemat: Re: vegas   vegas Empty

Powrót do góry Go down
 
vegas
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» STARE! NIEAKUTALNE! MY SWEET SIXTEEN 25.04.2010 @ VEGAS / MASK DRESS CODE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NEW YORK ELITE :: Nowy Jork :: NIGHTCLUBS-
Skocz do: