NEW YORK ELITE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
brandon

brandon


Buźka : river viiperi

pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) Empty
PisanieTemat: pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc)   pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) EmptyCzw Kwi 22, 2010 11:01 pm

wszedl do swojego apartamentu i pociagnal za soba dziewczyne. przyparl darye do sciany i zaczal ja namietnie calowac chwytajac ja za glowe . zaczal powoli dyszec poniewaz zaczal sie podniecac wizja spedzenia nocy z piekna rosyjska nie do konca dziewica.
zdjal z niej plaszcz /nie wiem, po prostu przypuszczam ze go ma/ a raczej go zerwal cudem go nie rozrywajac na dwie czesci, ale pewnie to bylo jakies haute couture chanel czy kogos. odchylil sie na chwile.
- mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko?
Powrót do góry Go down
darya

darya


Buźka : sophie srej

pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) Empty
PisanieTemat: Re: pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc)   pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) EmptyCzw Kwi 22, 2010 11:05 pm

chanel może nie, ale prada czemu nie.
- żartujesz sobie - odpowiedziała.
objęła jego głowę i przyciągnęła do siebie by znowu móc go pocałować. ponieważ nie mogła się doczekać następstw ich igraszek. oplotła go swoją nogą w biodrach a gdy poczula ze trzyma ja wystarczająco mocno, oplotła go drugą.
- chodzmy juz do tego lozka - szepnela poniewaz zaczela czuc ze niedlugo umrze z podekscytowania.
Powrót do góry Go down
brandon

brandon


Buźka : river viiperi

pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) Empty
PisanieTemat: Re: pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc)   pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) EmptyCzw Kwi 22, 2010 11:08 pm

brandonowi bylo to nawet na reke wiec skierowal ich oboje do ogromnego lozka i polozyl ja na nim. sam rozebral sie nie zostawiajac na sobie zadnego ciucha. / zalozmy ze darya robi to samo w miedzyczasie / polozyl sie i posadzil dziewczyne na swoich biodrach i zaczal ja calowac.
Powrót do góry Go down
darya

darya


Buźka : sophie srej

pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) Empty
PisanieTemat: Re: pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc)   pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) EmptyCzw Kwi 22, 2010 11:12 pm

zaczela rytmicznie poruszac miednica. po pewnym czasie, kiedy zaczela to robic to coraz szybciej i szybciej dostala realnego orgazmu. zaczela pojekiwac tak glosno, ze uslyszec mogliby ja chyba wszyscy ktorzy byli w tym czasie na korytarzu. przy okazji caly czas opierala sie rekoma na jego piersiach. w pewnym momencie zeszla z niego i dala mu znac ze chce zaznac rowniez troche aktywnego zaangazowania w ich stosunek. polozyla sie na plecach i nadal lekko dyszac spogladala na brandona.
Powrót do góry Go down
brandon

brandon


Buźka : river viiperi

pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) Empty
PisanieTemat: Re: pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc)   pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) EmptyCzw Kwi 22, 2010 11:16 pm

jak juz to wczesniej bylo powiedziane, brandon nigdy nie rozczarowuje dziewczyn wiec tylko usmiechnal sie filglarnie wiec nachylil sie nad dziewczyna i rozlozyl jej nogi by moc w nia wejsc. nastepnie zaczal poruszac sie coraz szybciej i szybciej i szybciej i szybciej. oboje zaczeli ciezko dyszec i pojekiwac, az w koncu brandon nie wytrzymal i wytrysnal w daryi. nastepnie wyszedl z niej i polozyl sie na plecy, tak ze oboje lezeli nadzy i lekko spoceni, ciezko dyszac.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) Empty
PisanieTemat: Re: pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc)   pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc) Empty

Powrót do góry Go down
 
pokoj brandona (i daryi jak na razie na jedna noc)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» bohema u Nastii & Daryi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NEW YORK ELITE :: Luksusy :: HOTELS :: new york palace-
Skocz do: